Nasıl kullanılır?

Tüm altyapıları destekler, dakikalar içerisinde kolayca kullanıma hazır hale gelir.

Kayıt ol

Çok kısa bir kayıt formunu doldurup kontrol panelinize erişeceksiniz.

Kod oluştur

Websitelerinizi ekledikten sonra kod oluşturacak ve bu kodu websitenize ekleyeceksiniz.

Sonuçları izle

Kullanımı kolay araçlarla anket ve mesajlar oluşturacak ve hemen sonuçları izleyeceksiniz.

Nasıl kullanılır?

Tüm altyapıları destekler, dakikalar içerisinde kolayca kullanıma hazır hale gelir.

1: KAYIT & WEBSİTE EKLEME

Kayıt olduktan hemen sonra pop anket ve mesaj oluşturmak istediğiniz websitelerinizi sisteme eklemeye başlayabilirsiniz. Kullanıcı panelinizde eklemiş olduğunuz websitelerinin her biri için ayrı bir sayfa oluşacak ve ilgili sayfadan websitenizde o an kaç ziyaretçi olduğunu anlık takip edebileceksiniz. 

Eklemiş olduğunuz website ilk olarak pasif olarak işaretlenecektir. Websiteniz için paneliniz aracılığıyla oluşturacağınız özel kodu websitenizin tagının hemen öncesine eklediğiniz andan sonra ilk ziyaretçi sonrası website durumu aktif olarak işaretlenecektir.

about_us
about_us
2: POP-MESAJ

Pop-mesaj oluşturmak çok kolay. Dilerseniz sadece duyuru vs gibi yalın mesajlar oluşturabilir, dilerseniz mesajlarınıza resim ekleyebilir, dilerseniz de mesajınıza bir buton ekleyebilirsiniz. Buton pop-mesajı kapatmak için kullanılabileceği gibi, tıklandığında dilediğiniz web adresine de kullanıcıyı yönlendirebilirsiniz.

Buna ek olarak, pop-mesajınızın oluşturulduktan sonra kaç dakika boyunca site ziyaretçilerine sunulacağını da belirleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ileri zamanlı pop-mesaj ayarlayabilirsiniz. 

Pop-mesajlar, kampanyalar, özel günler ve duyurular için oldukça etkili bir etkileşim imkanı sunar.

3: POP-ANKET

Pop-anketler ziyaretçilerinizi bunaltmayan sade görüntüsüyle sorularınıza yüksek dönüşüm oranlı cevaplar almanızı sağlar. Ziyaretçiler anketinize oy verdikçe siz sonuçları kullanıcı panelinden gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. 
 
Buna ek olarak, pop-anketinizi oluşturulduktan sonra kaç dakika boyunca site ziyaretçilerine sunulacağını da belirleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ileri zamanlı pop-anket ayarlayabilirsiniz. 
 
Pop-anketler, ziyaretçilerinizin fikirlerine ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda oldukça etkili bir etkileşim imkanı sunar.

about_us
about_us
4: GENEL ANKET VE MESAJ

Pollmi'yi benzer uygulamalardan ayıran en önemli özelliklerden biri genel anket ve mesaj oluşturmaktır. Kullanıcı panelinden oluşturacağınız genel anket ve mesajlar kayıtlı ve aktif tüm websitelerinizde aynı anda görüntülenmeye başlayacaktır. Böylelikle yönettiğiniz tüm sitelerdeki ziyaretçilerin görüşlerini tek bir anketle aynı anda alabilecek ve pop-mesajlarınızı tüm ziyaretçilere aynı anda iletebileceksiniz.

Genel anket ve mesajlar için ayrı bir kota tanımlanmakta olup, paketinizde sunulan mesaj ve anket görüntülenme limitlerinizi etkilememektedir.

Pollmi'nin büyük websiteler için nasıl çözümler sunduğunu mu merak ediyorsunuz?

Yüksek trafikli websitelere yönelik çözümlerimiz için bizimle iletişime geçin.

İletişim